- Počasí
- Česko
- Středočeský
- Staňkovice
Aktuální počasí Staňkovice
Aktuální počasí přímo pro město Staňkovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 24 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 11°C |
