- Počasí
- Nizozemsko
- Gelderland
- Spankeren
Aktuální počasí Spankeren
Aktuální počasí přímo pro město Spankeren. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
