- Počasí
- Maďarsko
- Győr-Moson-Sopron
- Sopron
Aktuální počasí Sopron
Aktuální počasí přímo pro město Sopron. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 9°C |
