- Počasí
- Rusko
- Novosibirsk Oblast
- Solov’yëvskiy
Aktuální počasí Solov’yëvskiy
Aktuální počasí přímo pro město Solov’yëvskiy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -2°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
