Aktuální počasí Sofiyivka Druha
Aktuální počasí přímo pro město Sofiyivka Druha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 2°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 68 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
