- Počasí
- Česko
- Hlavní město Praha
- Sobín
Aktuální počasí Sobín
Aktuální počasí přímo pro město Sobín. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
6°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 8°C |
