- Počasí
- Česko
- Olomoucký kraj
- Smržice
Aktuální počasí Smržice
Aktuální počasí přímo pro město Smržice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
4°C
pocitově 0°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
