- Počasí
- Česko
- Olomoucký kraj
- Smržice
Aktuální počasí Smržice
Aktuální počasí přímo pro město Smržice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
6°C
pocitově 2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
