- Počasí
- Polsko
- Svatokřížské vojvodství
- Ślęcin
Aktuální počasí Ślęcin
Aktuální počasí přímo pro město Ślęcin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 0°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 8°C |
