- Počasí
- Česko
- Zlínský kraj
- Slavkov pod Hostýnem
Aktuální počasí Slavkov pod Hostýnem
Aktuální počasí přímo pro město Slavkov pod Hostýnem. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 14°C |
