Aktuální počasí Slătioara
Aktuální počasí přímo pro město Slătioara. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 26. 4. (21:00) do 27. 4. (02:00)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
