- Počasí
- Německo
- Dolní Sasko
- Sittensen
Aktuální počasí Sittensen
Aktuální počasí přímo pro město Sittensen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1032 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
