- Počasí
- Severní Korea
- Yanggang-do
- Sin’gae-gol
Aktuální počasí Sin’gae-gol
Aktuální počasí přímo pro město Sin’gae-gol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově 0°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 7°C |
