- Počasí
- Nepál
- Province 1
- Simḍā̃ḍā
Aktuální počasí Simḍā̃ḍā
Aktuální počasí přímo pro město Simḍā̃ḍā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 24°C |
