- Počasí
- Nepál
- Province 1
- Simḍā̃ḍā
Aktuální počasí Simḍā̃ḍā
Aktuální počasí přímo pro město Simḍā̃ḍā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 23°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 21 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 24°C |
