- Počasí
- Rakousko
- Burgenland
- Sieggraben
Aktuální počasí Sieggraben
Aktuální počasí přímo pro město Sieggraben. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 47 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
