- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Shortlands
Aktuální počasí Shortlands
Aktuální počasí přímo pro město Shortlands. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
