- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Shitacun
Aktuální počasí Shitacun
Aktuální počasí přímo pro město Shitacun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 24°C |
