- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Shipley
Aktuální počasí Shipley
Aktuální počasí přímo pro město Shipley. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 4°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 7°C |
