- Počasí
- Čínská lidová republika
- Sichuan
- Shipen
Aktuální počasí Shipen
Aktuální počasí přímo pro město Shipen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 18°C |
