- Počasí
- Afghánistán
- Paktika
- Shīnkay Ghar
Aktuální počasí Shīnkay Ghar
Aktuální počasí přímo pro město Shīnkay Ghar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 65 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 17°C |
