- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jilin
- Shenglitun
Aktuální počasí Shenglitun
Aktuální počasí přímo pro město Shenglitun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 14°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
