- Počasí
- Tádžikistán
- Sughd
- Shaydon
Aktuální počasí Shaydon
Aktuální počasí přímo pro město Shaydon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 15°C |
