- Počasí
- Afghánistán
- Ghowr
- Shāh Khalīl
Aktuální počasí Shāh Khalīl
Aktuální počasí přímo pro město Shāh Khalīl. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 13°C |
