- Počasí
- Arménie
- Gegharkunik
- Sevan
Aktuální počasí Sevan
Aktuální počasí přímo pro město Sevan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 5°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -10°C |
| Normál: | 2°C |
