- Počasí
- Malajsie
- Negeri Sembilan
- Seremban
Aktuální počasí Seremban
Aktuální počasí přímo pro město Seremban. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 28°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 28°C |
