Aktuální počasí Sepīd Dasht
Aktuální počasí přímo pro město Sepīd Dasht. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 4°C |
