- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Selvigny
Aktuální počasí Selvigny
Aktuální počasí přímo pro město Selvigny. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově -1°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 97 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 8°C |
