- Počasí
- Spojené státy americké
- Arizona
- Second Mesa
Aktuální počasí Second Mesa
Aktuální počasí přímo pro město Second Mesa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
