- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Schiltach
Aktuální počasí Schiltach
Aktuální počasí přímo pro město Schiltach. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
