- Počasí
- Mongolsko
- East Gobi Aymag
- Saynshand
Aktuální počasí Saynshand
Aktuální počasí přímo pro město Saynshand. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 17°C |
