- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Savkino
Aktuální počasí Savkino
Aktuální počasí přímo pro město Savkino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
