Aktuální počasí Sāveh
Aktuální počasí přímo pro město Sāveh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 15°C |
