- Počasí
- Česko
- Hlavní město Praha
- Satalice
Aktuální počasí Satalice
Aktuální počasí přímo pro město Satalice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
5°C
pocitově 4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 8°C |
