- Počasí
- Írán
- Māzandarān
- Sárí
Aktuální počasí Sárí
Aktuální počasí přímo pro město Sárí. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 13°C |
