- Počasí
- Afghánistán
- Daykundi
- Sar-e Būm
Aktuální počasí Sar-e Būm
Aktuální počasí přímo pro město Sar-e Būm. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 10°C |
