Aktuální počasí Säm
Aktuální počasí přímo pro město Säm. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 5°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 10°C |
