- Počasí
- Francie
- Bourgogne-Franche-Comté
- Saint-Forgeot
Aktuální počasí Saint-Forgeot
Aktuální počasí přímo pro město Saint-Forgeot. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
