Aktuální počasí Sainte-Ode
Aktuální počasí přímo pro město Sainte-Ode. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mlha
Platí do 1. 4. (11:00)
3°C
pocitově 2°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 7°C |
