- Počasí
- Maroko
- Marrakesh-Safi
- Sáfí
Aktuální počasí Sáfí
Aktuální počasí přímo pro město Sáfí. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 17°C |
