- Počasí
- Lotyšsko
- Talsi Municipality
- Sabile
Aktuální počasí Sabile
Aktuální počasí přímo pro město Sabile. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 4°C |
