- Počasí
- Jihoafrická republika
- North-West
- Rustenburg
Aktuální počasí Rustenburg
Aktuální počasí přímo pro město Rustenburg. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 25°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 27 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 21°C |
