- Počasí
- Česko
- Královéhradecký
- Roveň
Aktuální počasí Roveň
Aktuální počasí přímo pro město Roveň. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
21°C
pocitově 20°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
