Aktuální počasí Roure
Aktuální počasí přímo pro město Roure. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 16. 5. (02:00)
Silný déšť
Platí do 16. 5. (02:00)
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
