- Počasí
- Polsko
- Malopolské vojvodství
- Rokiciny
Aktuální počasí Rokiciny
Aktuální počasí přímo pro město Rokiciny. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sníh
Platí do 31. 3. (21:00)
0°C
pocitově -2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 5°C |
