Aktuální počasí Rodeo
Aktuální počasí přímo pro město Rodeo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouře
Platí do 26. 4. (20:00)
Silný vítr
Platí do 26. 4. (21:00)
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 24 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 20°C |
