- Počasí
- Španělsko
- Kastilie-La Mancha
- Robledillo de Mohernando
Aktuální počasí Robledillo de Mohernando
Aktuální počasí přímo pro město Robledillo de Mohernando. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 10°C |
