- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Roade
Aktuální počasí Roade
Aktuální počasí přímo pro město Roade. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 9°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 72 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
