- Počasí
- Spojené státy americké
- New Jersey
- River Edge
Aktuální počasí River Edge
Aktuální počasí přímo pro město River Edge. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 8°C |
