Aktuální počasí Ritsa
Aktuální počasí přímo pro město Ritsa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 9°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
